מתנה לבוס מכל הלב

מתנה לבוס מכל הלב

מתנה לבוס מכל הלב
מתנה לבוס מכל הלב

כאשר תגידו לחברים שלכם על כך שאתם רוצים לקנות מתנה לבוס שלכם הם וודאי יאמרו לכם את דעתם השלילית בנושא ויקניטו את הסיטואציה במגוון מילות גנאי שליליות. אותם אנשים אינם יודעים שאתם בסך הכול רוצים להביע את הערכתכם על העלאה בשכר שאושרה לכם, תפקיד בכיר יותר שמוקיר את היכולות שלכם בחברה ואת הערכה כלפיכם או את המתנה שאתם קיבלתם מהבוס שחזר מטיול קטן בחו”ל ולא היה חייב להביא אך עשה זאת מכל הלב.

כיצד נבחר מתנה לבוס שלנו?

שלב 1 – בחירת תקציב:

ראשית נבחר את התקציב אותו אנו מתכוונים להשקיע בבוס שלנו. כמובן שהתקציב ייגזר ככל הנראה מכמה אנו אוהבים את הבוס שלנו וכמה הוא משקיע בנו. בעוד ישנם בוסים שקונים להם מתנה רק בשל הסמליות, ישנם בוסים שמרעיפים אהבה והערכה כלפי העובדים שלהם וזכאים לקבל מתנות באמת מיוחדות ומכל הלב. בחירת התקציב תשליך על האופציות השונות לרכישת המתנה, אולם בדרך כלל נהוג להשקיע בין 100 ל-200 שח עבור מתנה מספיק איכותית ויפה עבור הבוס.

אולי יעניין אותך אטרקציות בפראג

Booking.com

שלב 2 – האם יש לו משרד?

ישנם מנהלים שיושבים במשרד ומבצעים עבודה משרדית (או לכל הפחות יש להם משרד שבו הם מבצעים חלק מהעבודה שלהם) וישנם מנהלים הנמצאים בשטח אתכם כל הזמן. מנהל הנמצא בשטח לא צריך להביא לו מתנה הקשורה למשרד, אולם אם יש לו משרד הרי שתוכלו למצוא לו מגוון רחב של פריטים שעשויים להתאים למשרד, החל מגאדג’טים מגניבים ועד לפסלי דקורציה או מתקנים לכרטיסי ביקור.

שלב 3 – משהו סמלי:

אפשר להביא לו גביע עם הדפס קרדיט “למנהל מס’ 1” ואפילו למלא אותו בשוקולדים. רעיונות נוספים למשהו סמלי תהיה ספל מודפס לקפה של הבוקר, קפסולות של טעם חדש לקפה מיוחד שמתאימות למכונת הקפה שלו, עט יוקרתי שיכול לשמש אותו במשרד או אפילו תעודת הוקרה לכבוד מאורע מסוים.

שלב 4 – לדבר אל הבטן:

את החלק הטעים השארנו לסוף. אם החלטתם שפריט פיזי הוא לא המתנה האידיאלית עבור הבוס שלכם תוכלו לשלוח אותו (או אותה) ואת בני/בנות זוגם לארוחת ערב במסעדה טובה. כל שתצטרכו לעשות הוא להגיע אל המסעדה ולרכוש שובר קופון לארוחה ואותו להעניק באהבה בתור מתנה לבוס שלכם.

לסיכום; בחירת מתנה לבוס עשויה להביך אותנו לפעמים. אם הקשר שלכם עם הבוס שלכם הוא הדוק וטוב, הרי שבחירת המתנה תהיה קלה יותר עבורכם. למי מכם שאינו מכיר אותו מספיק טוב אך רוצה להוקיר אותו על דבר מה מסוים, יכול להסתפק במתנה סמלית.

 אולי יעניין אותך גם:

מתנות מקוריות

מתנות לעובדים

דילוג לתוכן