מתנות יצירתיות

מתנות יצירתיות

מתנה לאבא
מתנה לאבא

בחירת מתנה לאבא איננה קשה כמו שכולם חושבים ויכולה אף להיות יצירתית ולא בהכרח בנאלית כמו רוב האופציות בשוק כיום. למעשה, תוכלו לבחור בין סוגים שונים של מתנות ולהתאים את המתנה לתקציב שלכם, למה שיש/אין לאבא או למשהו שחסר לו ולבין משהו כיפי ומרענן.

אל תפספסו מתנה מקורית ביותר לאימונים


Booking.com

מתנה לאבא – חפצים:

הדבר הראשון שאתם יכולים לקנות כמתנה לאבא שלכם הוא חפץ כלשהו. למשל נתקלנו לאחרונה בבחור צעיר שאבא שלו עובד במפעל. בכל יום לפני העבודה האבא מכין לו תיק גב עם בקבוק מים, סנדוויץ’, פירות ומיני פריטים שהוא נוהג לקחת עמו ונוח לו לאחסן אותם בתיק במהלך יום העבודה שלו. הבחור הצעיר הבחין כי לאבא שלו עומדת להיקרע אחת הרצועות והחליט לקנות לאבא שלו במתנה תיק איכותי עם עיצוב המתאים לסגנון שלו. אין צורך להזכיר כי האב היה מאוד מרוצה כמובן שביום שלמחרת הוא כבר עשה שימוש בתיק החדש. באותה מידה ייתכן וייחסר לאבא בגד כלשהו, ארנק, פנקס, עט יוקרתי, חבילת קלפים או כל דבר אחר שקשור אליו, שעשוי להיות לו בו שימוש ואתם רואים בכך פוטנציאל למתנה.

מתנות יצירתיות:

הכנה או רכישת מתנה יצירתית לאבא תהיה מפתיעה במיוחד ולא מתאימה לכל האבות. אם אבא שלכם זורם הוא ייהנה מהמתנה ויהיה גאה בכם מאוד. כאשר אנו מדברים על מתנה יצירתית אנו מדברים על כמה סוגי מתנות. למשל: הדפסה על מוצרים שונים. תוכלו לקחת תמונות של אבא שלכם, אבא שלכם אתכם או תמונות של כל המשפחה ולעשות הדפסה על זכוכית, אבן בזלת, פאזל, קריסטל או דברים אחרים ולהעניק זאת בתור מתנה לאבא.

בטן גב:

אפשרות נוספת היא כמובן לקנות לאבא שלכם בהפתעה חבילת נופש למקום בארץ או בחו”ל או סתם יום כיף בארץ במכון ספא הכולל מספר אטרקציות לאירועים למנוחה ובילוי. כך למשל ישנם מכוני ספא בארץ שמשלבים בין חמאם טורקי, סאונה, מגוון מסאג’ים, ג’קוזי, ארוחת בוקר ועוד. כל אלה יכולים להוות מתנה נפלאה שתעזור לאבא שלכם לצבור אנרגיות חדשות ולזכור את הרגעים היפים והמהנים של יום שקט וכיפי ללא מחשבות וללא מחויבות. תוכלו כמובן להוסיף את עצמכם או את אימא שלכם ליום הכיף של אבא או לטיול ולהפתיע את שני ההורים. כמו כן תוכלו גם להציע זמן איכות עם אבא בחינם בים שלעתים רבות יהווה מתנה בפני עצמה.

לסיכום; בחירת מתנה לאבא היא לא מסובכת כפי שחשבתם. אם קצת נפעיל את הראש נוכל בקלות למצוא מתנה הולמת שתתאים גם לתקציב שלנו וגם תתרום לאבא.

אולי יעניין אותך:

מתנה לאמא

מתנות למשפחה

דילוג לתוכן