מתנות לחבר – מה אתם מציינים באירוע?

מתנות לחבר – מה אתם מציינים באירוע?

מתנות לחבר
מתנות לחבר

אולי אתם בזוגיות טרייה ואולי דווקא בזוגיות רבת שנים, כך או כך, קשה כל כך לבחור מתנות לחבר.

מתנות שיהיו מרגשות ומפתיעות ויראו כמה אנו אוהבים אבל גם לא יחזרו על עצמן ויעשו את אפקט ה”ואוו” שכל כך חשוב לנו ליצור. כי הרי נרצה שחודשים קדימה הוא ימשיך ויספר כמה הוא אוהב את המתנה שלנו ושהיא הייתה הכי טובה שקיבל אי פעם!

אז איך בוחרים מתנה כזו, שתגדיר אותנו כחברים הטובים ביותר בעולם כולו? הנה כמה נקודות למחשבה:

Booking.com

מה מטרת המתנה?

האם אתם מציינים אירוע, הישג מיוחד או שזו מתנה שגרתית של תשומת לב?

מה תרצו להעביר בעזרת המתנה? אוזו תחושה תרצו שירגיש החבר כשיקבל אותה, האם תרצו מתנה שישתמש בה שוב ושוב ובכל פעם ייזכר בכם? אולי תרצו מתנה שתרגש אותו או כזו שתגרום לו להשקיע בעצמו?

כל תשובה כזו תקדם אתכם אל עבר המתנה המדויקת עבורכם.

שאלו את עצמכם איזה סוג של אדם הוא- האם הוא אדם פרקטי שמחפש דברים שימושיים או שאולי אדם רגשי שחשובה לו המחשבה היצירתית והפריט הייחודי שנוצר במיוחד עבורו.

האם הוא מהאנשים האלו שיש להם כבר הכל? אולי הוא אוהב הומור או יצירה, חשבו על התחביבים שלו ותחומי העניין דרכם תוכלו לבחור מתנות לחבר שישמחו אותו.

מתנות לחבר יכולות לייצג את הקשר שלכם למשל מתנה סביב בדיחה פרטית של שניכם או אירוע שחוויתם יחד וסביבו תבנו את הקונספט של המתנה.

אולי יעניין אותך לבדוק חבילות נופש ללונדון

כמה תקציב יש לכם?

תקציב הוא חלק מהותי בהחלטה על מתנות לחבר. אופיו, עומקו ואורכו של הקשר ישפיע על התקציב שנגדיר למטרה זו וכמובן כמה שנוכל לאפשר לעצמנו בנקודת הזמן הקיימת.

גם תקציב מוגבל יכול לאפשר מתנה מושקעת ואיכותית ופה נכנס לתפקיד נושא היצירתיות.

חנויות הסטוק, רכישה אונליין והכנה בעצמך תאפשר מתנות זולות יחסית שלמרות מחירן יכולות להיות איכותיות ומרשימות.

רכישה של מספק פריטים וארגונם באריזה מיוחדת יכולה לייצר עבורכם מתנה מרשימה ושימושית ועדין לעמוד בתקציב שלכם. כמו כן, תכנון מקדים יאפשר לכם רכישה מראש בתקופות של מבצעים או הזמנה און ליין שלפעמים יכולה להיות זולה יותר. אם יש פריט שאתם יודעים שאתם רוצים אבל יקר לכם- חפשו את הדומה לו בחנויות און ליין ואולי תצליחו להשיגו במחיר זול יותר.

ואם בחרתם בחוויה, יש דרכים רבות ליצור חוויה בעלות נמוכה, הכל מפיקניק מושקע בפארק, דרך כרטיסים מוזלים לאתרים ועד נופש במסגרת חילופי דירות או השכרה חברתית.

אין ספק שרצון טוב ויצירתיות יובילו אתכם לקנות מתנות לחבר שיעלו חיוך על פניו וייזכרו לזמן רב.

אולי יעניין אותך:

מתנות לזוג

מתנה לחברה

דילוג לתוכן