מתנות ליום האהבה

מתנות ליום האהבה

מתנות ליום האהבה
מתנות ליום האהבה

יום האהבה חל בחודש פברואר של השנה ונחשב ליום מיוחד ברמה בינלאומית. היום המיוחד, שנחגג בכל העולם, מאופיין בקניית מתנות לבני/ בנות הזוג ובהפגנת אהבה וחיבה אחד כלפי השנייה. כבר בשבוע שלפני יום האהבה (המכונה גם ולנטיין) תוכלו למצוא גם ברחבי האינטרנט וגם בחנויות רבות במתחמי קניות מגוון רחב של מתנות לבני/בנות הזוג שלכם.

מארזים מוכנים:

בכל מקום תוכלו למצוא מגוון אינסופי של מתנות ליום האהבה המתבטאות במארזים מסוגים שונים, החל ממארזי בשמים, מארזי קרמים וטיפוח ועד למארזים מתוקים של דובים ושוקולדים במגוון גדלים וסוגים. מארז מוכן הוא פתרון אולטימטיבי כיוון שיש כמה מתנות בכמה אחת וכן המחיר יהיה גם אטרקטיבי יותר בקניית מארז עם כמה דברים מאשר ברכישת הפריטים בנפרד.

בובה מחממת:

אם האישה שלכם אוהבת בובות תוכלו לקנות לה בובת פרווה ענקית לכבוד יום האהבה. בובה כזו שתוכל לישון לידכם במיטה או אפילו לשבת אתכם בכורסה בסלון. ישנן בובות פרווה בגדלים שונים במחירים הנעים בין כמה עשרות שקלים לכמה מאות שקלים. כמובן שבובות פרווה גדולות יעלו כמה מאות שקלים. המחיר ישתנה בהתאם לגודל בדרך כלל אולם גם סוגי בובות שאין בכל מקום ייתן ומחירם יהיה גבוה יותר. כך למשל ארנבים ורודים ענקיים או בובות פנדה גדולות עשויות להיות יקרות יותר מדובי חום/ לבן רגיל באותו גודל.

Booking.com

משחקי אהבה:

בשבוע הולנטיין תוכלו לראות מגוון רחב של משחקי אהבה המוצעים ללקוחות. איננו מדברים על משחקים למבוגרים בדרך כלל, אולם גם כאלה יש. המשחקים העדינים הללו שיתאימו גם לזוגות צעירים יכולים להיות: כיסויי עיניים, נוצות, פעמונים עם כיתוב, רולטות מזל, קוביות משחק, אזיקים ועוד.

הדפסה על תמונה:

רעיון נוסף למתנה שיכולה להתאים גם לגברים וגם לנשים הן מתנות בהדפסה אישית. תוכלו להדפיס פאזל שלכם ביחד עם משפט מדליק כמו “את משלימה בי את החסר”, או אבן בזלת שתחזיק מעמד לאורך שנים או אפילו מעמד קריסטל יוקרתי שיהיה ליד המיטה. יש אינספור אפשרויות כאשר מדובר בהדפסה על מוצרים וזוהי יכולה להיות מתנה נהדרת וייחודית.

מה לגבי מתנות לגברים?

גם הגברים מקבלים מתנות לגבר ליום האהבה. הגבר לא יתעניין בבובות פרווה או שוקולדים אך ארוחה רומנטית במסעדה, עיסוי מפנק או משחקי אהבה בהחלט יעניינו אותו. גם מתנה מודפסת ו/או מכתב עם כמה מילים מכל הלב. אם את רומנטית ויש לך את היכולת את יכולה לכתוב גם שיר לגבר שלך דבר שהוא יעריך מאוד וזה אפילו עשוי להפתיע אותו לטובה.

אולי יעניין אותך חופשה זוגית בפראג

דילוג לתוכן