קייטרינג לחג הפסח

קייטרינג לחג הפסח

חג הפסח היהודי נחגג בעונת האביב. חגיגה זו נועדה להנציח את יציאת היהודים ממצרים. באופן מסורתי, יהודים יערכו את החג בן השבוע הזה בארוחה מיוחדת המכונה הסדר.

משפחות יהודיות בדרך כלל יחגגו על ידי התכנסות כדי לקרוא קטעים מהכתבים העבריים. הקריאה הספציפית הזו נקראת סדרים, הנקראים בדרך כלל בעברית או מתורגמים לאנגלית למי שאינו יודע לדבר עברית. לאחר קריאות אלו, המשתתפים ישתפו מאכלים שונים שהוכנו במיוחד עבור החג… האוכל מכיל מאכלים סמליים רבים כגון מצות, עשבי תיבול מרים ויין המייצגים מוצא אתני שיהודים נתקלו בהם לעתים קרובות בתקופת יציאתם.

Booking.com

בדרך כלל סט המנות הראשון המוגש במהלך ארוחת הערב מורכב בדרך כלל מירקות כמו גזר, כרוב

יש הרבה רעיונות נהדרים לחגים יהודיים שאתה יכול לבחור לחגוג עם המשפחה והחברים שלך.

אם אתם מחפשים מתנות לפסח, אתם לא צריכים לחפש רחוק. יהודים רבים מחלקים כלים יפים או כלי מטבח אחרים במתנה לחג.

מנות אלו מכילות לרוב את המילה העברית “חג שמח” (חגים שמחים), שהיא לא רק סנטימנט מקסים, אלא גם דרך קלה להשוויץ בידע שלך בשפה העברית.

פסח הוא חג יהודי המנציח את שחרור בני ישראל מעבדות במצרים. הוא מתרחש בזמן האביב, ב-15 בניסן בלוח העברי.

את הסדר, או סעודת פסח, חוגגים יהודים בכל העולם בתקופה זו. הארוחה מורכבת לרוב ממצה (מצות), עשבי תיבול מרים, חצילים קלוי ומרק עוף עם כדורי מצה.

במהלך ארוחת ערב זו, אוכלים יהודים ארבע כוסות יין או מיץ ענבים כדי להיזכר בחופשם מעבדות במצרים. הם גם מספרים בדיחות וסיפורים על עונשי אלוהים על אבותיהם שלא צייתו לו (שמות יא, ז).

המדריך האולטימטיבי לקייטרינג, מתנות ומתכונים לפסח לחג הבא שלך

פסח הוא חג יהודי החוגג את שחרור בני ישראל מעבדות במצרים העתיקה. ניתן לעקוב אחריו בספר שמות של התנ”ך. החגיגה נמשכת 8 ימים ומנציחה את סיפורו של משה מוציא את עמו ממצרים.

המאכלים המסורתיים הם מצות, מצות, יין, פירות, ירקות, מי מלח ועשבי תיבול מרים. מאכלים אלו מסמלים את מסעם במדבר לאחר שהשתחררו מעבדות במצרים.

להזמנת חברת קייטרינג

גלו מהם הסמלים של המיוחדים של חג הפסח?

סמלי חג הפסח הם תזכורת סמלית לחירותו של העם היהודי מעבדות במצרים.

הסמל הידוע ביותר הוא המצה. מצה היא קרקר שטוח ועגול העשוי מקמח ומים שנפרץ ונאכל בפסח. המצה מייצגת את הלחם שהיהודים נאלצו לאכול בהיותם עבדים במצרים.

כמו כן, נהוג לשתות בפסח ארבע כוסות יין. ארבע הכוסות מתכתבות עם ארבעת ביטויי הגאולה ביהדות: “אני אוציא אותך”, “אציל אותך”, “אגאל אותך” ו”אקח אותך לעמי”.

5 טיפים לפני שכירת קייטרינג לחג פסח

חשוב לתכנן מראש ולדעת מה אתם רוצים לסדר הפסח שלכם. להלן חמישה טיפים לפני השכרת ציוד לקייטרינג או חברת קייטרינג לפסח:

1) חשב את מספר האורחים שיהיו לך.

2) חשבו איזה סוג אוכל תרצו להגיש לליל הסדר ועל שולחן המזנון.

3) קחו בחשבון כמה זמן יש לכם להקים ולקשט את האירוע.

4) החליטו על תקציב שעובד במסגרת האמצעים שלכם ויכול להתאים לצרכים שלכם.

5) בחר קייטרינג שיכול לגרום לכל הדברים האלה לקרות עבורך!

מאכלים לפסח וטיפים לבישול שיהפכו את החג הזה למהנה יותר!

חג הפסח הוא זמן של הרהורים ומפגשים משפחתיים. זה גם הזמן לחגוג את החופש מעבדות ואת התקווה לדורות הבאים. זו הסיבה שחשוב להפוך את החג הזה למהנה ככל האפשר על ידי בישול עם אדם אהוב, או על ידי ניסיון של מתכונים חדשים!

אספנו מתכונים למנות פסח מסורתיות וגם לכמה מנות מודרניות יותר שאולי עוד לא ניסיתם. יש גם כמה טיפים איך לבשל אותם, כך שאתה יכול להיות בטוח שהם יהיו טעימים מדהים.

מאכלים:

1) מרק כדור מצה

2) קוגל תפוחי אדמה

3) גזר קלוי

4) עוגת תפוחים עם ציפוי גבינת שמנת

להזמנת חברת ניקיון בתל אביב

דילוג לתוכן