מתנה ליום נישואין – מה חשוב לעשות

מתנה ליום נישואין – מה חשוב לעשות

מתנה ליום נישואין
מתנה ליום נישואין

יום נישואין מתאפיין בכך שהוא עוד יום בלוח השנה של כל האנשים סביבנו- יום של עבודה, של מטלות והאינטנסיביות השגרתית של החיים.

מלבד הזוג החוגג, אף אחד לא מציין את היום הספציפי וקל כל כך להישאב לשגרה ולפספס את היום המרגש הזה.

אם אנחנו כזוג לא נחליט לציין את היום הזה ולחגוג אותו, הוא יהפוך לעוד יום שגרתי במרוץ הרגיל ונפספס הזדמנות לעצור ולהביע אהבה והערכה ואף לקדם תכניות זוגיות שחשובות לנו.

Booking.com

מתנה ליום נישואין היא הזדמנות להוקיר תודה, לתת יחס וחום, להשקיע בזוגיות שכל כך הרבה פעמים נתפסת כמובנת מאליו אל מול שגרת היומיום האינטנסיבית.

בבואנו לרכוש מתנה, כדאי שנחשוב על הדברים הבאים:

מה חשוב לי להביע כלפי בן/ בת זוגי?

בני האדם שונים זה מזה בהעדפותיהן, בסגנון החיים, במה שמרגש ומשמח אותם ובמה ששימושי עבורם.

בבואכם לבחור מתנה ליום נישואין, חשבו מיהו בן/ בת הזוג שלכם, מה מעניין אותו, במה הוא עוסק, מה הוא דוחה פעם אחר פעם אבל מאוד ישמח אותו, מה הוא לא ירכוש עבור עצמו אבל הוא ממש ישמח לקבל.

חשבו מה תרצו להביע בנתינת המתנה. אולי תרצו להביע הערכה או אולי השקעה? אולי תרצו לפנק או להביע תמיכה ולהזכיר שאתם כאן עבורו/ה.

אולי תרצו לגרום לו/ה להשקיע בעצמם או תרצו להשיג איתם זמן איכות שכל כך קשה לייצר במהלך השגרה.

חשבו מה המסר שתרצו שהמתנה ליום נישואין שתקנו תעביר אליו ובהתאם לכך בחרו מתנה שתסיג עבורכם את המטרה.


עוד על הפקת אירועים


למנף את המתנה לערך גדול יותר

אחרי שהחלטנו מה חשוב לנו להביע, וחשבנו איזו מתנה תאפשר זאת, נסו לחשוב אם אפשר למנף את ההזדמנות של מתנה ליום נישואין למשהו גדול יותר.

יום נישואין הוא יום של שניכם ובמקום מתנה לבן/ בת הזוג אפשר לבחור כיוון של מתנה זוגית. כזו שתייצר קרבה, זמן איכות יקר מפז, זיכרונות וחוויות משותפות שתוכלו ליהנות מהן עוד שנים רבות יחד.

במקרה כזה תוכלו לבחור ביום כיף זוגי ומושקע, נופש יחד, בוקר משותף מלא אטרקציות מותאמות לסגנון שלכם ועוד. לסיכום אפשר גם ליצור אלבום תמונות שתוכלו לדפדף בו שוב ושוב ולהתרפק על רגעים שהם רק שלכם ולחוש שוב את החוויות והתחושות הטובות שזכיתם לחוות.

אז במירוץ החיים של כולנו, כדאי לעצור לרגע, לציין את יום הנישואין ולהיזכר שוב למה בחרנו לחיות לצד האדם הזה ומה חשוב לנו שיהיה בקשר שלנו מרגע זה והלאה.

אולי יעניין אותך:

מתנות למשפחה – סוד הקסם

מתנות לילדים – תחשבו מקורי!

דילוג לתוכן