מתנות לחנוכה – דמי חנוכה!

מתנות לחנוכה – דמי חנוכה!

דמי חנוכה
דמי חנוכה

בין אם אתם מחפשים מתנה לילדים ולמשפחה או שמדובר במתנה לעובדים ולקוחות, חגים זו הזדמנות נפלאה לחגיגה, למשפחתיות ולקרבה.

חג חנוכה הוא חג האור, חג המייצג תחושת חמימות, משפחתיות, הגברת האור והאהבה.

כסף במקום מתנות

מעניין לראות שחנוכה הוא הזמן היחידי שקיים בו מנהג הקשור לכסף- מתן דמי חנוכה במקום מתנות.

Booking.com

הסברה הרווחת היא שכסף הוא פוטנציאל. כסף הוא לא מטרה, הוא כלי באמצעותו אפשר לרכוש דברים שאנו זקוקים להם כגון קורת גג, מזון, בגדים ועד דברים שאנו רוצים ומשמחים אותנו.

באנלוגיה- חג חנוכה ממחיש את האור שיש בכל אחד מאיתנו, את הפוטנציאל הרב שטמון בכל אדם והחשיבות של מימוש הפוטנציאל והגברת אורנו האישי.

עם זאת, מתנות לחנוכה לגמרי מקובלות ולרוב מתאפיינות בשילוב סממני החג כגון אור, סביבונים, סופגניות וריבה וכו’.

ניתן לשלב את הסממנים במתנה פרקטית ומשמחת לכל גיל ולכל מטרה- מארזים יצירתיים, מוצרים עם לוגו של העסק, ערכות לחורף המבצבץ ובא ועוד יהיו נפלאות לעובדים ולקוחות וגם לילדים ומשפחה.

עסקים רבים מציעים מתנות לחנוכה ואף ניתן לבחור מתנות בעלות ערך מוסף כגון כאלו שיוצרו במפעלים חברתיים המעסיקים בעלי מוגבלויות וקשיים ומאפשרים להם להשתלב בחברה ובשוק התעסוקה בצורה מכובדת וברווחה כלכלית נאותה.

במידה ובחרתם לתת דמי חנוכה, ניתן לקחת את הילדים לחנויות השונות ולאפשר להם לבחור לעצמם מתנות לחנוכה ובכך לזכות בהזדמנות ללמידה על ניהול תקציב, צרכנות נבונה, בחירות ועוד.

קראו עוד על חיטהורן באמסטרדם

חוויות במקום חומר

יתכן שלצד כמה מטבעות סמליים תבחרו להעניק ליקרים לכם מתנה שהיא חוויה ולא חומר.

בחג עצמו יש חופש ממסגרות הלימוד ואפשר לנצל את החופש למתנות חנוכה שהן חוויות ולא רק מתנות חומריות. ניתן לנסוע לצפון או לירושלים ולחוות את חגיגות הקריסמס הצבעוניות והמרהיבות בקהילות הנוצריות, ניתן ללכת להצגות ולמופעים השונים שמככבים במלוא הדרם בתקופה זו, וניתן לרכוש ערכות יצירה הקשורות בחג ומזמנות זמן איכות ועשייה משותפת.

השתמשו בחכמת ההמונים ובררו ברשתות החברתיות על האירועים האטרקטיביים סביב מקום מגוריכם. העיריות השונות מפעילות פעילויות חינמיות רבות המתאימות לכל הגילאים.

לאור המשמעות העמוקה והחשובה של החג, נצלו את מעמד חלוקת המתנות לחנוכה ושאו דברי ברכה מושקעים או הכינו כרטיסי ברכה אישיים שנסובים סביב אורו האישי של כל אחד, הפוטנציאל הטמון בכולנו ותפקידנו לבטא את עצמנו בכל עת.

כרטיס הברכה לרוב יותר חשוב מהמתנה והמסר והכוונה הם אלו שמייצרים את הקרבה, הקשר האישי, החיבור והחמימות של החג.

כתבות מעניינות:

מתנות לחג

מתנות לפורים

דילוג לתוכן