מתנות לפורים מיוחדת

מתנות לפורים מיוחדת

מתנות לפורים
מתנות לפורים

חג פורים חג השמחה, הצבעים, משלוחי המנות והממתקים!

משלוח מנות היא אחת המצוות בחג פורים לפיה על כל אדם לתת לאדם אחר אחד לפחות מנות מזון. מטרות המצווה הן יצירת אחווה, רעות והגברת הקשר והחברות וגם סיפוק מזון לעניים ע”מ שיוכלו לערוך סעודת פורים.

המנהג הורחב וכיום ניתן לראות מתנות לפורים מסוגים שונים ומשלוחי מנות מפוארים המחולקים לכל מי שיקר לליבנו (משפחה, חברים, מורים וגננות, לקוחות, קולגות, עובדים ומעסיקים וכו’). – מסיבת פורים לעובדים

Booking.com

סטנדרטי או מיוחד?

כדי להיערך בצורה מיטבית כדאי קודם כל להכין רשימה של כל האנשים להם תרצו לתת מתנות לפורים.

לאחר מכן החליטו למי מהם תרצו לתת מתנה סטנדרטית כגון משלוח מנות קנוי או מתנה ניטרלית ושימושית ולמי תרצו לתת מתנות לפורים שהן מיוחדות, מפתיעות ומושקעות במיוחד.

הגדירו לעצמכם תקציב התואם את יכולתכם לצד הרשימה הקודמת שהכנתם ובצעו התאמות במידת הנדרש.

לאחר שתדעו מה עומד לפניכם כדאי שתתכננו את הזמן, רשתות השיווק מתחילות במבצעים רבים זמן מה לפני החג וניתן להיערך מראש מבלי להגיע לחג בלחץ וברגע האחרון.

ניתן למצוא מארזים מוכנים רבים, מכל סוג ובכל תקציב וניתן גם לרכוש מעסקים חברתיים שמעסיקים בעלי מוגבלויות.

אם תבחרו במתנות לפורים שאינן סטנדרטיות, תוכלו להשתמש בחכמת ההמונים כגון הרשתות החברתיות שיספקו לכם שפע רעיונות מקוריים, מושקעים ומיוחדים.

ליצור או לקנות?

הכנה של מתנות לפורים במו ידיכם הינה חוויה מיוחדת שניתן להפעיל בה את כל בני המשפחה.

זו מתנה שתייצר התרגשות רבה, תחושה של השקעה ומי שיקבל מכם מתנות לפורים יידע ששמתם בתוכן הרבה אהבה, כוונה ואיחולים טובים.

זו לא חובה להכין את המתנות ממש מאפס, ניתן למשל לרכוש פריטים קטנים תחת קונספט אחד או סגנון אחיד ולארוז לכדי מארז גדול ומסקרן שיפתיע ככל שיפתחו ויגלו מה יש בתוכו.

במקרים כאלו לאריזה יש משמעות גדולה וככל שתשקיעו בה, כך תיהנו מתגובות מתלהבות רבות.

מתנות יצירתיות יכולות להיות כאלו הקשורות לקשר האישי עם אותו אדם- החל מספר מעוצב של חוויות משותפות, מארז של דברים המתאימים לפרק הזמן בו הוא נמצא כרגע, פריט לבוש או מאכל שהכנתם- כל דבר שתואם את אופיו וצרכיו של מקבל המתנה ותואם את מערכת היחסים והתקציב שהגדרתם לנושא.

מתנות לפורים שנעשות בעצמכן זו חוויה מיוחדת לנותן וגם למקבל אך אין ספק שהן דורשות זמן הכנה או הערכות ארוך יותר ועל כן תכנון מראש יסייע לכם ליהנות וגם להצליח בגדול!

לחזרה לעמוד הבית או להפקת אירועים

דילוג לתוכן